MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİ

Fatihin Torunları

MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİ ÇEVREYE DEHŞET SAÇMAYA DEVAM EDİYOR. POLİS MÜDAHALESİ YOK, HALK ŞERRİNDEN KORKUYOR, SONUNDA BİRBİRLERİNE GİRDİLER

HABER:

Cumhuriyet Parkı’nda 7 gündür devam eden Gezi Parkı eylemleri sırasında, parkın içinde başlayan iki grup arasındaki satırlı kavgada bir polis ve bir genç yaralandı.

İzmit Cumhuriyet Parkı’nda iki grup arasında çıkan satırlı kavgada, bir polis memuru ve bir şahıs yaralandı. Alınan bilgi ve iddialara göre; Cumhuriyet Parkı içerisinde alkol alan iki grup arasında sözlü tartışma çıktı. Alkolün de etkisiyle gerilen ortamda gençler birbirlerine girdi. Emre E. isimli bir şahıs yüzüne aldığı darbe ile yere yığıldı.

SATIR İLE KAÇTILAR
Elinde satır olan diğer grup içindeki gençler olay yerine çağırılan polis ekiplerini görünce kaçmaya başladı. Kaçan şahısların peşine düşen polis ekiplerinden bir memur kovalamaca sonucu dengesini kaybederek düştü ve omzundan yaralandı. Polis memuru arkadaşları tarafından hemen hastaneye kaldırıldı. Kavga yüzünden yaralanan genç için olay yerine çağrılan ambulansla Kocaeli Devlet Hastanesi’ne götürülmek istenen alkolü genç hem polislere hem de sağlık ekibine zor anlar yaşattı. Polis ekipleri olay yerini çembere alarak, olayın Cumhuriyet Parkı’nda devam eden eyleme karışmasına izin vermedi. Konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.
HABER: Faruk KIYAK
KAYNAK: KOCAELİ GAZETESİYorum Gönder