Makale yazarları aranıyor

MAKALE YAZARLARI ARANIYOR


Makale yazarak, para kazanmak ister misiniz? Bilgisayar başında geçirdiğiniz süreyi iyi bir şekilde değerlendirmek aynı zamanda para kazanmak mümkün. Makale yazarları ekibimize katılarak günlük olarak yazacağınız her makaleden para kazanabilir, ek gelir kaynağı olarak kendinizi kasmadan yazabilirsiniz. Din, tarih ve kültür ile ilgili konularda bilgi sahibi iseniz siz de hemen makale yazmaya başlayabilirsiniz.


    Evden yazarak kazanabilirsin 

Ortalama 300 kelimelik makaleler şeklinde yürütülen çalışmalarımızda, makale yazma sınırı size ait. Ne kadar çok makale yazarsanız o kadar çok kazanırsınız. Dilerseniz günde 1 tane dilerseniz 5 tane makale yazarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Ödeme garantili çalışmalarımızda, piyasada dolaşan içi boş para kazanma teklifleri yerine size gerçek bir kazanç fırsatı sunuyoruz.
Aradığımız en önemli özellik yazıların özgün ve kaliteli olması. Klavyenize ve bilginize güveniyorsanız siz de bu ilana başvurarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Tercihen üniversite öğrencileri öncelikli olsa da din, tarih, ve kültür ile ilgili konularda bilgisi olan ve öğrenmeyi seven kişiler de başvuruda bulunabilirler.

   

     Evden is imkani 

En çok merak edilen konuların başında beklenildiği gibi ödemeler geliyor. Biz size her 5 makalede bir ödeme garantisi veriyoruz. Sizden tek istediğimiz haftada en az 5 makale yazabiliyor olmanız. Günde kendinizi
kasmadan çok rahat bir şekilde en az 1 makale yazabilirsiniz. Bu şekilde haftalık 5 makaleye kolayca ulaşabilir ve ödeme talep edebilirsiniz. Kimsenin ödemeler konusunda endişe duymasına gerek yok. Gerekli şartları sağladığınızda ödeme talebinde bulunun, anında paranızı alacaksınız. Başvuran kişilere, makalelerin ücretlendirilmesi, yayınlanması ve  ödeme konusu ile ilgili detaylı bilgi ayrıca verilecektir.
Makale yazarlığı için başvuran kişilerin; dil ve imla kurallarını iyi şekilde kullanıyor olması gerekir. İçi boş cümleler ile makaleleri dolduranlar ile çalışma yapılmayacaktır. Kopyala-yapıştır yazılar kesinlikle kabul edilmeyecektir. Makalelerin daha önce hiç bir yerde yayınlanmamış olması ve tamamen özgün cümleler ile yazılmış olması gerekmektedir.

    Makale Yazarlığını Kimler yapabilir? Neler Gereklidir?

Yazı yazmayı seven ve kendisine güvenen herkes yapabilir. Yaş sınırı yoktur, öğrencilerin, emeklilerin, çalışanların, ev hanımlarının, herkesin yapabileceği bir iştir.
Makale yazacak arkadaşların kesin olarak e-mail adreslerinin olması gerekir.

Neler Gerekmez?

Web sitesi sahibi olmanız gerekmez
Ürün satmanız gerekmez
Reklam yapmanız gerekmez
Üye yapmanız gerekmez 

Detaylı Bilgi

Ücretlendirme:

200 - 230 kelime               : $0.50
231 - 280 kelime               : $0.75
281 - 330 kelime               : $1.00
331 - ve üzeri kelime        : $1.25   $ para konusunda asla dert yok :)

Makalesinin ücret karşılığı sitemizde yayınlanmasını isteyenlerin herhangi bir isim kaydı olmayacaktır. Sadece makaleleri bizim tarafımızdan yayınlanacaktır.

Makalesinin ismi ile yayınlanmasını isteyenlere ödeme yapılmayacaktır. Makalesi ile birlikte imzaları ve isterlerse resim ya da avatarları da yayınlanacaktır. Başarılı bir çalışma devam ederse yazar kendisine, sitemiz yazarı olarak özel bir köşe oluşturabilecektir.

Makalelerin içerikleri tarafımızca denetlenecektir. Gönderilen tüm yazıların yayınlanma garantisi yoktur.

Haftada gerekli şartları sağlayan en az 5 makaleyi yazabilen her yazar ödeme talep edebilecektir.
Ödemeler haftalık olarak PayPal üzerinden USD olarak yapılacaktır.

 Önemli okumadan iletisime gecmeyin  gondereceginiz ilk e-mail mesajina verecegimiz cevap asagidaki gibidir bunu goz onune alarak bize yazin.

 Selam, alakaniz icin tesekkur ederiz, sayfalarimizi incelerseniz ne tur makale yazari aradigimiz anlasilir. Ilave olarak da gezi, ani, kultur ve egitim icerikli ozgun yazilar ariyoruz. Amacimiz sayfalarimizin daha okunur ve ziyaret edilir olmasidir. Hit alma, yukarilarda olma gibi bir niyetimiz yok. Yazilar iki sekilde yayinlanir; isimli yayinlar (basarili olursa size bir kose ya da sayfa verilir) ve isimsiz yayinlar (listedeki ucretler odenir) Bize yayinlanabilir ornek bir makale gonderebilirsiniz, deneme amacli, okuyucunun tepkisini gozleriz. Sizin de uygulamya yonelik onerileriniz varsa lutfen bize bildiriniz. Tesekkur ederiz. GERCEK TARiH DEPOSU

e@mail  icin sag alt kosedeki İLETİŞİM FORMUNU KULLANABILIRSINIZ

 Gönderilen yazılardaki onemli hatalar.  

10 altın imla önerisi

1. Temel noktalama işaretlerinden olan nokta, virgül, iki nokta üst üste, soru işareti, gibi işaretlerinin yerli yerinde kullanılmasına özen gösterilmeli.

2. Bu noktalama işaretlerinin ardından bir karakter boşluk bıraktıktan sonra yeni cümleye mutlaka büyük harf ile başlanmalı.

3. Paragrafların anlam bütünlüğü içerisinde oluşturulmasına dikkat edilmeli. 

4. ..de ve ..da eklerinin yazımına özellikle dikkat edilmeli. Birleşik ve ayrı yazılması gereken de ve da eklerinin hangileri olduğu öncelikle öğrenilmeli ve gereken özen mutlaka gösterilmelidir. “Sen de mi Brütüs?” 

5. Bağlaç olan ..ki ayrı yazılır, mutlaka dikkat edilmeli. “Böyle de yatılmaz ki!” 

6. Soru eki olan mi, mı, mu, mü ekleri mutlaka ayrı yazılmalıdır. “Anladınız mı?

7. Özel isimler, cümleler, dizeler, kurum kuruluş isimleri, belirli bir tarih bildiren gün ve ay adları mutlaka büyük harf ile başlamalıdır.

8. İkilemeler ayrı yazılmalıdır. “ayrı ayrı

9. Özel isimlere getirilen ve bağlaç olmayan ekler ayraç ile ayrılmalıdır. “Ahmet’in sayfası” 

10. Ne ..ne bağlacı cümleyi zaten olumsuz yapar. Ayrıca yüklemi olumsuz yapmaya gerek yoktur. “Beni ne sen anladın ne de Ahmet anladı.


http://gercektarihdeposu.blogspot.com
musterimiz az olsada BEREKETLi olur INSAALLAHcc
Yorum Gönder